girlRadio Taxi „Tatry”

Szanowni Państwo,
z branżą taksówkarską związani jesteśmy od bardzo dawna. Nie są nam zatem obce cienie i blaski tej profesji. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w ten sposób pozwoliło nam na naprawdę szerokie spojrzenie zarówno na oczekiwania Klientów, jak i na potrzeby kierowców.

Nasza firma powstała z marzeń i pasji. Kiedy na początku lat 90-tych zakładaliśmy Taxi TATRY naszym głównym celem było przede wszystkim dostarczenie Klientom usług o jak najwyższej jakości. Przez ostatnich 25 lat w tej kwestii nic się nie zmieniło. Nadal na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie Klientów. Oddajemy Państwu do dyspozycji ponad 40 bardzo dobrze wyposażonych samochodów, oznaczonych naszym logo. Współpracujemy z kierowcami z dużym doświadczeniem w pracy związanej z przewozem osób. Posiadamy samochody osobowe, vany i busy.

Staramy się jednak iść z duchem czasu i dopasowywać się do coraz to nowszych warunków. W Taxi Tatry od zawsze rozwój był bardzo istotny, dlatego też jesteśmy prekursorem większości innowacyjnych rozwiązań systemowych obecnie wykorzystywanych w innych korporacjach taksówkarskich i w firmach transportowych w całej Polsce. Jako pierwsi w Zakopanem wprowadziliśmy przed laty system radiowy wspomagający komunikację między centralą firmy a kierowcami. Obecnie nasi kierowcy zostali wyposażeni w system aplikacyjny w celu szybszej i jeszcze lepszej obsługi Klienta. Wszystko po to, aby ułatwić naszym taksówkarzom świadczenie dla Państwa usług o najwyższym standardzie.

Dzwoniąc do nas gwarantujemy dojazd do punktu na terenie miasta w ciągu 10 minut oraz automatyczne powiadomienie SMS o tym jakie auto zostało wysłane (np. srebrny Mercedes KTT0000) oraz wiadomość, że taksówka oczekuje. Również jako jedyna korporacja oczekujemy bezpłatnie na Klienta 10 minut. Po tym czasie nasza centrala kontaktuje się z Klientem.

Jesteśmy elastyczni i otwarci nie tylko jeśli chodzi o nowe technologie, ale też potrzeby Klienta np. aplikacja do zamawiania taksówek (dostępna na wszystkich platformach tj. Android, iOS, Windows Phone – dostępne pod adresem www.tatrytaxi.rt3000.pl ) oraz terminale płatnicze (Maestro, Mastercard, Visa, VPay). Poza przewozem osób, świadczymy też spersonalizowane usługi takie jak:

Terminale płatnicze Obsługa zjazdów i konferencji, eventów firmowych Transfery z lotnisk i dworców
Bezpieczny przewóz dzieci Zlecenia czasowe (przyjedziemy pod wskazany adres w dniu i o godzinie, którą nam Państwo wskażecie) Odprowadzanie samochodu Klienta
Zrobienie i dowiezienie zakupów Możliwość wybrania samochodu (dla niepalących, z klimatyzacją, dla przewożących zwierzęta domowe, szczególnej marki samochodu itp.) Dostarczanie Państwa przesyłek
Doręczanie kwiatów Realizacja zleceń nietypowych Gwarancja pełnej dyskrecji

Klientom biznesowym oferujemy szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających rozliczenia bezgotówkowe. Dla współpracujących hoteli jeszcze w tym roku będziemy oddawać do ich dyspozycji program na komputer stacjonarny do zamawiania taksówek on-line, recepcja już nie musi do nas dzwonić aby zamówić taksówkę.

Jesteśmy dyspozycji 24h pod numerami:
18-20-666-66
18-196-25 lub 196-25
18-20-155-45